Zahradnické práce

nabídka

kácení stromů , ořezy větví, sekání trávy

Kompletní zahradnické práce

kácení stromů za pomoci stromolezecké techniky
kácení stromů za pomoci vysokozdvižné plošiny
kácení stromů ze země ve volném prostranství
prořezy větví stromů, štěpkování, drcení větví

Rizikové kácení stromů, likvidace pařezů, odborný dohled, odstranění suchých větví, výkup a prodej dřeva
Prořezávání stromů, odstranění starých větví, ořezávání větví pomoci plošin, odvoz vzniklého odpadu, prodej palivového dřeva
Stříhání živých plotů a keřů, úpravy terénu a výkopové práce, odstranění plevele,sekání trávy, čištění bazénu, odvoz vzniklého odpadu

 

Zahradnické práce

Kácení stromů

Nabízíme ořezy stromů, rizikové kácení stromů Praha a okolí zpracovávané ořezy stromů, ořezy větví provádíme profesionálními způsoby s ohledem k přírodě i okolí. Kromě kácení dřevin zajišťujeme také prořezávání stromů i větví včetně odvozu a další služby týkající se kompletní péče o stromy.

Rádi se postaráme o ošetření stromů způsoby, které respektují přírodu, proto využíváme lezecké a lanové techniky. Díky nim umíme pomoci i v prostorově omezených oblastech a na nepřístupných místech.

Kácení stromů běžně provádíme na zahradách, ulicích, hřbitovech či v parcích, ale také na dalších místech, byť i kuriózních – například u elektrického vedení. Dále odstraňujeme v nejkratším možném čase kalamitní následky bouřek, povodní a větru, ať už se jedná o popadané či zlomené větve, polomy a další rizikové práce se dřevinami.

 

Odvoz odpadů

Odvoz větví

Kontejner 3m3 2.300,-
Kontejner 9m3 3.600,-

Cena za kontejner je bez DPH. V případě přistavení kontejneru, platíte kontejner + stěhování v rámci objektu.
V cenách je zahrnuto:
Cena za skládku, pronájem kontejneru, doprava. Při vyklízení většího objemu není problém přistavit více kontejnerů.

Zajišťujeme

vyklízení a odvoz skládek ze zahrad

odvoz na sběrný dvůr, odvoz (nábytek, zařízení domácností, atd.), elektrošrotu (pračky, televize, sporáky, počítače, videa, atd.) odvoz na sběrné dvory v Praze. Platíte pouze cenu za stěhovací služby (vyklízecí práce) a přepravu na sběrný dvůr, likvidace odpadů ve sběrném dvoře je zdarma.