Zahradnické práce Praha

Jsme menší firma z Prahy, která nabízí údržbu nemovitostí a také údržbu zahrady. Naši zákazníci si nejčastěji objednávají zahradnické služby v letních měsících kácení a ořezy stromů. Zahradnické práce Praha nabízíme také sečení trávy a na podzim hrabání listí. Naše služby nabízíme nejen v Praze ale také v celém Středočeském kraji.

Nabízíme jednorázové i pravidelné zahradnické práce

Zahradnické práce nejsou špatné. Mnoho lidí si neláme hlavu z toho že stromy přerostly natolik že brání třeba průjezd vyšším autům v ulici a na pozemcích. Mnoho lidí si neláme hlavu z přerostlé a vysoké trávy. Jednoho dne budete potřebovat vše zlikvidovat a dám pozemek do pěkného stavu a to např. k prodeji pozemku. Poradíme si i z přerostlými keři a to např. stříhání a ořez túji i ve větších výškách ořezáváme stromy. Udržujeme zarostlé pozemky keři jednoduše prořezáme a dáme Vašemu pozemku opět šmrnc a kouzlo.

Zahradnické práce

Za dopravu do vzdálenějších měst jako např. Beroun, Benešov, Brandýs nad Labem, Praha – západ atd. si neúčtujeme. Zákazník hradí jen cenu za práci, kterou Vám sdělíme před započetím práce. Naši nabídku na sekání trávy a kácení stromu můžete využit kdykoli v roce. Pokud to umožňuje zákon. Jsme Vám k dispozici celoročně a to nejen od pondělí do pátku ale také o víkendu.

  • Rizikové kácení stromu, likvidace pařezů, odborný dohled
  • Odstranění suchých větví, výkup a prodej dřeva
  • Prořezávání stromů, odstranění starých větví, ořezávání větví
  • Pomoci plošin, odvoz vzniklého odpadu, prodej palivového dřeva.
  • Stříhání živých plotů a keřů, úpravy terénu a výkopové práce,
  • Odstranění plevele,sekání trávy, čištění bazénu, odvoz vzniklého odpadu

Aktuálně máme tři zaměstnance na HPP a další externí pracovníky. Jsme schopní zajistit pravidelné sekání trávy i jednorázové u rodinného domu a to kdekoli v okruhu sto kilometru od Prahy.

Cenu za dopravu k zákazníkovi neúčtujeme.

Pokud se rozhodnete využít služby od Levná údržba, tak se budeme snažit Vám nabídnout skvělou cenu v regionu.

Odvoz listí a drcení větví stromů zvládáme v místě realizace.