Rekonstrukce bytů Praha a okolí

Nabízíme kompletní rekonstrukce bytů. Kompletní stavební práce a to od bouracích prací až po finální úpravy stěn interiérů.

Nabízíme rekonstrukce bytů a zednické práce. Mezi stavební činnost patří

  • příprava místností, vyklízecí práce, bourací práce, demontáž
  • stavění příček, montáž sádrokartonu a montáž podlah
  • pokládání koberců a PVC linolea, doprava koberců z obchodu
  • obkladačské práce, štukování stěn, vyrovnání stěn a podlah
  • malířské práce, malování bytů, skladů, škol, obchodů a jiných objektů.

Zážitky našich zákazníku k nezaplacení, hrůza a děs

Objednali jsme si zedníka a on nejen že byl trotl na prací ale také byl trotl lidsky. Jsou takový kumštíři že k Vám do bytu přijdou na místo s elektrickým nářadím. Tak s nářadím ještě na kličku. Na místo toho aby mu uříznutí dlažby trvalo pár vteřin, tak to řezal někdy i 10 min. Jsou takový co si umějí říkat jen o zálohy. Když se ho zeptáte jakou tady udělal novou práci. Tak se vším praštil a utíkal z domu. Byl prý ten zedník nějaký hysterik. Utíkal z domu a řval po mě že ví co jsem zač a že ho před zákazníkem varovali jeho kamarádi :))

Zedník a štukatér nám přijeli ve čtyřech štukovat jednu místnost zhruba 20 m2 pokoj v paneláku a dělali to dva dny.

Obkladač v kuchyni

Poprosili jsme obkladače aby nalepil obklad do kuchyně. Vrátíme se domu z práce a zjistíme že máme nalepené v kuchyni nad dřezem obklady které měli přijít do koupelny. Trochu se jen pán obkladač popletl. a k tomu na ploše zhruba tři metry byli vidět boule.

Řidiči který nám měl přivézt osm metráku betonu v mixu. Volal že zapadl, že už nepřijede. Po vyproštění se nám ozval ale už jsem nebyli na stavbě. Pán řidič se rozhodl beton zavézt na jinou stavbu, tam bylo potřeba jen šest metráku. No a druhý den jsme mu volali kdy přijede. Tak nám bylo slíbeno že přijede. Tvrdil že potřebuje nabrat už jen šest metráku, že mu dva zbyli z včera.

Nakonec beton nedorazil. Volal nám dispečer z dopravní firmy, že ty dva kubíky musí dnes celý den v mixu rozbíjet bouracím kladivem. Asi si myslel řidič, že suchý beton muže být v autě přes noc.

Naše nabízené služby jsou vč. stavebního dohledu a bez komplikací.