Údržba zahrad Praha a Stř. kraj

Již 10 let se staráme o zahrady a to nejen v městě Praha ale také v celém Středočeském kraji. Nabízíme údržbu zahrad Praha a to za přijatelné ceny. Pokud tedy budete potřebovat sekání trávy, kácení stromů a jiné práce. Tak jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu. Údržbu zahrad nabízíme jednorázovou ale také pravidelnou.

Údržba zahrad Praha a Střední Čechy

Nezaměřujeme se jenom na družstva a velké a dlouhé stabilní zakázky ale také na drobné jednorázové práce. Nabízíme sekání trávy, odstranění náletových křovin a jiné údržby zahrad. Naši pracovníci jsou proškoleny také na odborné kácení stromů a to ve výškách ale také ze země. Pokud je potřeba zahradnické práce z plošiny, tak se o vše postaráme a to včetně drcení a likvidace bioodpadu. Pro práci používáme nejmodernější vybavení a to benzínové. Nemusíte tak řešit prodlužovací kabel popř. jiné starosti spojené s údržbou zahrady.

Údržba zahrad Praha

Práce je možno také provést i během víkendu ale také v týdnu v možno práce od 8 – 20 hod. Tak pokud se jedná o kácení a ořezy stromů, během vichřice. Tak naši zahradníci jsou připravení v tento čas nastoupit a udělat práci. Která je nezbytně nutná a to v jakýkoli čas. Potřebujete jednorázovou údržbu Vaši zahrady? Můžeme domluvit na prohlídce, určitě co je potřeba a my se o vše postaráme.

Pokud máte zahradu o výměře 1500 m2 a potřebujete pokácet stromy. Odstranit náletové dřeviny a odstranit pařezy, posekat zarostlý pozemek a posekat vysokou trávu. Naběhneme na pozemek v několika lidech a i během jednoho dne může Vaše zahrada vypadat k nepoznání. Zahrady je možno upravit během jednoho dne ale také se může stát práce časově náročné a zaberou i týden. A to např. v rizikových zónách kde je potřeba šetrně a hlavně bezpečně práce provést.

Údržba zahrad Střední Čechy

Údržba zahrad je po dohodě možná také v lokalitách Praha – západ, Praha – východ a jiných lokalitách ve Středočeském kraji a to v městě Benešov, Beroun na venkově i v městě. Do těchto lokalit neúčtujeme příplatky.

Údržbu zahrad provádíme za každého počasí ale převážně v letním období kdy je zahrada rozkvetlá, v zimním období a to ve vegetačním klidu, nabízíme ořez stromů.

Jsme Vám k dispozici celoročně a to za příznivé ceny.

V objektech mimo Prahu za dopravu neúčtujeme žádnou přirážku.

Pokud budete potřebovat na chalupě ostříhat túje, tak jsme připravení splnit všem zákazníkům jakékoli přání.

Těšíme se na případnou spolupráci.