Úklid bytů Praha

Nabízíme Vám nejen úklidové práce bytů ale také nebytových prostor. Jsme menší firma která nabízí komplexní úklid bytů v Praze ale také v celém Středočeském kraji.

Pomůžeme Vám s úklidem bytových prostor jako jsou byty, kanceláře a jiné objekty. Zaměřujeme se především na hrubé práce a to s odvozem odpadu z nemovitostí. Jsme parta lidí současně čtyřčlenná a nabízíme rychle a pohodlné služby. Pokud potřebujete také pečlivé práce, tak se na nás můžete obrátit. Jsme schopni přistavit kontejnery a uklidit jakékoli nemovitosti. I když se zaměřujeme na byty a pozůstalostí, tak jsme schopni zajistit a uklízíme také zahrady od nepořádku, listí a větví.

Uklízíme jakékoli nemovitosti po úmrtí a pozůstalostí

Nejšpinavější jsou byty kde se mnoho let neuklízelo, a mnoho lidí se ani neodváží takový nepořádek uklízet. Od toho jsme tady my a náš tým Levná Údržba nemovitostí. Snažíme se vyhovět všem zákazníkům a služby nabízíme také o víkendu. Kamkoli se dnes člověk podívá, tak vidí špínu. Pokud potřebujete pracovat a nemáte čas na úklidové práce, tak vše zajistíme.

Uklízíme sklepy, půdy, domy po stěhování

Některá místa v domech jako jsou sklepy a jiné prostory, žádají také vystěhování věcí a naložení odpadu na vozy a odvoz. Pro odvoz používáme jak menší dodávku, tak také kontejnery na odpad. Byty uklízíme již 10 let, a už jsme se setkali s větší špínou i menší. Nejšpinavější místa jsou po nájemnících, kdy nájemník nechá v domě starý nevyužitý nábytek. Pokud potřebujte nejen úklid ale také odvoz, tak jsme tady od toho my.

Těšíme se na spolupráci.