Vyklízení bytů a nemovitostí

Vyklízení bytů není zas tak špatné. Občas by měl jednou za pár let člověk vyhodit, vyměnit zařízení jako např. nábytek a různé vybavení. Trendy se mění a zařízení stárne a opotřebovává se. Nabízíme stěhování a vyklízení bytů, vyklízení sklepů a půd Praha a Středočeský kraj.

Naši nabídku můžete využít jak na vyklízení bytů. Tak i na kompletní vyklízecí práce celých domu a to nejen v Praze ale také v celém Středočeském kraji. Při vyklízení a odvozu používáme pro drobný odvoz dodávkový vůz. Který je také vhodný pro pohodlné přistavení přímo před dům a následný rychlí odvoz. Dále pro vyklízení používáme kontejnery na odpad o objemu 10 až 12 m3. Kontejnery lze odvézt zařízení z celého domu a to skříně, sedačky a také elektronika jako např. lednice, pračky.

Vyklízení nemovitostí

Odpady odvážíme na sběrné dvory v případě přistavení dodávkového vozu. Také odvoz na skládky v případě přistavení velkoobjemového kontejneru. Pokud jste se rozhodli vyklízet celý dům, tak můžeme během jednoho dne přistavit jak menší vůz, tak i kontejner. Naše vyklízecí práce se snažíme provést v nejkratším možném čase. V pracovních dnech a to od rána od 7 hodin až po večerní čas do kolem 20 hodiny večerní.

Práce je možno domluvit také na víkendy. Nemusíte tak brát brát volno v práci.

Potřebujete vyklízecí práce, je tam mnoho zařízená a vybavení. Stačí se s námi domluvit na prohlídce prostorů, předat nám klíčky a vše se postaráme. U takového vyklízení nemusíte být fyzicky, můžete se věnovat svým koníčkům a práci.

Vyklízení bytů na klíč

Předáte nám klíče od bytu a my se o celé vyklízení bytů postaráme bez Vaší přítomnosti. Cenové nabídky poskytujeme všem zákazníkům před zahájením práce. Cena je pevně daná před zahájením práce a ceny neměníme v průběhu ani po dokončení. U nás můžete platit za vyklízecí práce bud-to v hotovosti popř. platby na fakturu. Varianta převod bankovním převodem mohou využít stálý zákazníci. Bytové družstva a neziskovky kterým je vyklízecí práce proplaceny z druhé strany.

Dále nabízíme vyklízení nejen pro občany a družstva ale také pro firmy. Práce nabízíme po celém Středočeském kraji a to bez příplatku za dopravu. Proto pokud potřebujete cenovou nabídku, tak Vám nebudeme účtovat za přepravu ze vzdálenějších lokalit.

Věříme že budete s naším vyklízením spokojeni. Cenové nabídky jsou bezplatné.

Ceník

Menší vyklízení bytů  vč. odvozu zařízení bytů se pohybuje od 2 000 Kč do 8 000 Kč. Cena zahrnuje nakládku ( v místě vyklízení ) a vykládku ve sběrném dvoře.