Vyklízecí práce Praha a okolí

Nabízíme kompletní vyklízecí práce a to v domech i v bytě. Vyklízecí práce nabízíme jak v panelových domech v městě Praha, tak i v domě na venkově. Vyklízíme celé domy a jiné nemovitostí a objekty. Ať už pro bytové družstva, tak i pro firmy a instituce.

Panelákové byty které mají na zdech ještě tapety. Jsou nejčastěji náchylné na vyklízecí práce. Pokud se zákazník rozhodne takový byt který má na zdech tapety rekonstruovat. Tak mu nezbude nic jiného než nábytek a vybavení dát stranou. A stěny může v klidu, vyspravit. Mezi takové dát nábytek stranou přijde některým lidem i rozumné si ušetřit námahu s přesouváním nábytku sem a tam čas.

Rovnou nechat nábytek odvézt a zařídit si to nově dle aktuálních trendu. Tento způsob rekonstrukce je ideální volbou. Udělat vše takz. na novo. Staré zařízení jednoduše vyhodit. Pokud se jen chystáte vymalovat stěny třeba od proteklin, tak v tom případě nevadí starý nábytek a je možno si nechat původní. A jen zařízení přesunout. Po malíři který provede patřičné kroky celý byt vymaluje dle Vašich představ, tak pak můžete nábytek dát zpět na své místa.

Pokud odečtete cenu za přesouvání nábytku před malováním bytů a montáž a demontáž popř. zakrývání folií nábytku, tak pak zjistíte že vše bylo moc nákladné jak časově tak finančně.

Ideální volbou je nábytek nechat na vyklízení a vybavení koupit nové.

Nové vybavení už nebudete muset řešit a při dalším malování, se bude lépe jednodušeji přesouvat. Pokud jste se rozhodli že potřebujete nové podlahy, buďto koberce, linoleum, popř. jiné podlahy obnovit od stávajících. Tak se budete rozhodovat zda nábytek nechat na vyklízecí práce s odvozem, příp. zakoupit nový.

V tomhle případě nabízíme i odvoz jak nového tak starého nábytku.

Odvoz nového a starého nábytku je uskutečněný během jednoho dne. Ceny jsou kolem cca od 1 000 – 3 000 korun. V ceně je odvoz starého nábytku a doprava nového. Měli by jste vyřešené vše jak likvidaci tak i stěhování z obchodního domu. Zařízení bytu podle svého, někteří lidé vůbec neřeší v čem bydlí. Nastěhují se do bytu, kde už nábytek je. Prostě takový který tak nechal původní majitel a byt třeba jen pronajímá. Tak zařízení nechává takz. vybydlet.

Tento nábytek po několika letem používání je už tak akorát na skládku, mnozí nájemnicí to prostě neřeší. Občas by měli majitelé bytu objednat vyklízecí práce a nábytek nechat odvézt. Po odvezení a likvidaci starého nábytku můžete ihned zakoupit nové vybavení a byt ihned prokoukne.

Někteří nájemníci po obnovení vzhledu bytu a po vyklízení ošklivého nábytku, jsou ochotní i hradit za nájemné daleko větší částku.

Byty po nájemnících žádají i opravy v bytech a to malování pokojů a jiné další práce, pokud jsou na venkově tak mají i zahradu kde jsou potřeba zahradnické práce a jiná údržba zahrad.

Rozhodli jsme se tyhle služby také poskytovat a to v Praze a celém Středočeském kraji.

Nabízíme ořezy stromů, sekání trávy, sekání vysoké trávy a jiné zahradnické práce.