Malování pokojů Praha

Nabízíme malování pokojů Praha a okolí. Potřebujte malování bytů v jiné lokalitě a to například v městě Benešov, Beroun, Kladno a jiném městě ve Středočeském kraji? Jsme na tyto situace připraveni a Km do lokalit neúčtujeme.

Malování pokojů Praha

Nabízíme nejen malování bytů ale také drobné úpravy a opravy bytu. Dále zahradnické práce a úklid, likvidaci starého vybavení z bytu.

Malování a šokující výsledek

Máte vytopený byt a nebo potřebujte vymalovat po nájemníkovi který byl kuřák a zároveň vše zničil? Byt po vytopení je to šokující pohled na vybavení bytu. Nabízíme jak nátěry na stěny izolační, tak antinikotinove nátěry. Stěny opět budou zářit bělostí. Nejmodernější materiály jsou také odolné proti popraskání. Vydrží poměrně delší dobu, než tomu bylo dřív.

Po vymalování bytu, se budete cítit zas opět skvěle.

Dále nabízíme malování převážně v městě Praha a to malování škol, skladů, chodeb, schodišt domu a jiné prostory. Naši malíři si poradí i malováním špinavých stěn. Malujeme také suché čisté byty, kde je potřeba jen vyšperkovat stěny nějakým barevným odstínem. Pro tento případ máme barevný vzorník. Podle kterého si vyberete požadovaný odstín. Po namíchání barev v obchodě, a v nejbližším možném termínu na to vlítneme.

Pro získání cenové nabídky na malování bytů Praha a okolí nás kontaktujte.

Prohlídky a kalkulace jsou bezplatné.