Malíři

Nabídka malíři

Malíři bytů, pokojů , malování ceník 

 

Druh prováděných prácí cena/m2
Malování Primalex Standart ( klasický nátěr bělost 60 % ) 25 Kč
Malování Primalex Plus ( otěruvzdorný nátěr,bělost 82 % ) 29 Kč
Malování disperzní barvou ( umyvatelná, bělost 94 % ) 25 – 60 Kč
Tónování dle sytosti odstínu ( z více než 3000 barev ) 5 – 20 Kč
Struktuální malba 60 Kč
Izolace proteklin 70 Kč
Minerální nátěr používaný v restauracích,kuchyních 80 Kč
Malování jiný materiál dle dohody
Škrábání staré malby 20 Kč
Stěrkování stěn ( vyrovnání podkladů ) 120 Kč
Strháváni tapet 1-2 vrstvy 20 Kč
Penetrace podkladů 12 – 20 Kč
Vápenná malba ( pačok ) 20 Kč
Broušení Štuku ( odstranění jemného písečku ) 15 Kč

 

Nebojte se barevných zdí

Bílými stěnami rozhodně nic nepokazíte, ale barevnými byste mohli získat mnohem víc. Správně zvolená barva stěn v interiérech totiž dokáže úplné divy. I ten nejmenší pokojík skýtá velký prostor pro uplatnění Vaší fantazie. Barvou v různých odstínech můžete místnost opticky prodloužit či zkrátit, rozšířit i zúžit, zvýšit nebo naopak snížit. Některé barvy prozáří jinak temný prostor, jiné zase světlo tlumí. A nejen to, barvy působí také na Vaši náladu, soustředění a dokonce i chuť k jídlu. Nabízíme kompletní řadu dekorativních nátěrových hmot pro každý povrch v ojedinělém barevném rozsahu téměř 3000 barev.
Prohlídky zdarma
Jako bezplatnou službu nabízíme prohlídku Vašich prostorů a na základě zjištěných skutečností, Vám vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci. Ceny jsou uvedeny jako orientační, poskytujeme výrazné množstevní slevy, popř. slevy v závislosti na stavu původního nátěru či podkladu.

Elektrikářské práce

rekonstrukce elektriky v bytech domech

Rekonstrukce elektroinstalace se nevyhne nikomu. Ve snaze uspořit uživatelům drahocenný čas, jsou moderní elektrické spotřebiče výkonnější než dřív. Adekvátní k jejich výkonu je i příkon. Staré elektroinstalace a hlavně ty co jsou provedeny ještě hliníkovými vodiči, nebyly na tyto příkony stavěny. Zastaralé elektroinstalace jsou tak přetěžovány a přestávají být bezpečné. Nechejte si raději zkontrolovat Vaši elektroinstalaci odborníkem, který je schopný posoudit její stav. Naši elektrikáři Vám rádi pomohou.