Malíři pokojů, bytů Praha a okolí

Najít v dnešní době levného a kvalitního malíře pokojů je již téměř zázrak. Naše služby poskytujeme již přes 10 let a náš tým se stále zdokonaluje. Od mistrů až po brigádníku. Nabízíme malování bytů, školy, chodby, schodiště a jiné prostory v jakékoli nemovitosti. Naši malíři pokojů a bytů se postarají o vymalování pokoje a třeba i jen koupelny po vytopení.

Malíři bytů a pokojů Praha

Pokud budete potřebovat malíře na vymalování pokojů. Tak jsme připraveni Vám byt vymalovat. Malujeme také školy a to o prázdninách ale také po celý rok. Byty malujeme jak pro realitní kanceláře. Které potřebuji byt vymalovat základní bílou barvou, tak malování chodby v činžovním domě. Cenu za práci s použitým materiálem vždy budete znát předem.

Přijedeme, vyměříme prostory a vynásobíme cenou za m2 plochy malby.

Ceny za malování bytů jsou již od 30 korun za m2.

V ceně je také použitý materiál.

Malíři pokojů Praha

Pokud potřebujete malíře pokojů a to v hlavním městě Praha. Tak většinou jsou byty v domech s vysokým stropem. U tohoto malování si neúčtujeme příplatky za výšku. Příplatky za výšku stropu účtujeme jen nad rámec 4 metru. Ve většině případech se jedná u malování schodiště domu. Pokud budete potřebovat nejen malíře bytů ale také drobné stavební práce a to rekonstrukce.

Tak jsme také připraveni drobné stavební práce nabídnout a poskytnout všem zákazníkům. Dále nabízíme malování po vytopení. Malování objektů ale také vystěhování a vyklizení poničených věcí a zařízení bytu vč. odvozu na skládku. Nemusíte tak shánět několik firem na každou práci zvlášť o vše se postaráme.

Malíři pokojů Střední Čechy

Máte chatu, chalupy, byt který je na venkově? Působíme nejen v městě Praha ale také po celém Středočeském kraji. Jsme ochotní přijet a bez příplatků práce provést. Do měst ve Středních Čechách a to Beroun, Benešov, Praha – západ, Praha – východ neúčtujeme příplatek za dopravu. Pokud budete potřebovat rozsáhlejší rekonstrukce a to nejen malování bytů. Tak jsme připraveni Vám poskytnout slevy dle množství práce. Malujeme jak maličké byty 2+1. Tak i celé objekty a to válečkovaci technikou ale také i stříkacím zařízením.

Cenovou nabídku od nás dostanete před zahájením zakázky.

Pro družstva a stále zákazníky nabízíme celoroční slevy a to ve výši až 20 % ze stálých cen.V případě zájmu o jakoukoli Naši nabízenou službu, nás neváhejte kontaktovat.

Cenové nabídky jsou bezplatné.

Těšíme se na případnou spolupráci.